• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

COPA’YA MESS’TEN İŞ GÜVENLİĞİ ÖDÜLÜ

ürkiye'nin en kapsamlı iş sağlığı ve güvenliği (İSG) ödül organizasyonlarından MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu. COPA, hayata geçirdiği Güvenli Anlat - Oyunlaştırılmış Eğitim projesi ile MESS İş Güvenliğinin Yıldızları’nda E

Türkiye'nin en kapsamlı iş sağlığı ve güvenliği (İSG) ödül organizasyonlarından MESS İş Güvenliğinin Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu. COPA, hayata geçirdiği Güvenli Anlat - Oyunlaştırılmış Eğitim projesi ile MESS İş Güvenliğinin Yıldızları’nda Eğitim ve İletişimde Yenilikçiler kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

COPA’nın Bursa’daki fabrikasında yer alan mavi yaka çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen projede; COPA çalışanlarının yarışırken hem eğleneceği hem de öğreneceği oyunlaştırılmış eğitim tekniğinin kullanıldığı bir oyun hazırlandı. Tabu oyunundan esinlenerek hazırlanan oyun kartlarında, işyerinde sıkça kullanılan terimlere ve iş güvenliği tanımlarına yer verildi. İkişer kişilik ekipler halinde oynanan oyunda, belirli bir zaman içinde ekip üyelerinin birbirine karttaki yasaklı kelimeleri kullanmadan, anahtar kelimeyi anlatması istendi.

Güvenli Anlat - Oyunlaştırılmış Eğitim projesi ile birlikte COPA çalışanlarının; ekip çalışması ve ekip içi iletişim konularında farkındalığının artması, iş güvenliği tanımlarının akılda kalması ve iş güvenliği faaliyetlerine katılımın artması hedeflendi.

267 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Bizi Arayın

Bize ulaşın:
(0 224 ) 253 23 10 

(0 555 ) 514 57 25 

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret24209
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Hava Durumu
Saat