• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

immergas Victrix kombi

immergas Victrix kombi kodları cözümleri

01 Arıza Kodu Victrix
Victrix Kombi Ekranında Beliren 01 Hata Kodunun Anlamı Cihazın Ateşleme Yapmamasıdır. Gaz Vanalarını Kontrol Etmelisiniz. Gaz Vanalarının Açık Ya Da Kapalı Olduğu Konusunda Bilgi Sahibi Değilseniz Bu Durumda Direk Ocağınızı Deneyin. Ocak Çalışıyor İse Gaz Vanaları Açık Durumda Demektir. Vanalarda Sorun Yok İse Kombiyi Kapatıp Açın (Kombiyi Resetleyin). Sorun Hala Düzelmedi İse Bu Durumda Gaz Grubunda, Ana Kartta Ya Da Elektrotlarda Sorun Var Diyebiliriz. Servis Çağırmanız Gerekir.
 
02 Arıza Kodu Victrix
Kombide Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Kombi Kendini Bir Süreliğine Kullanıma Kapatabilir. Bir Süre Kadar Beklemeli Sorun Hala Yaşanıyor İse Servis Çağırmanız Gerekir.
 
05 Arıza Kodu Victrix
Victrix Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdiğinde Petekleriniz Isınmaz. Çünkü Kalorifer Ntc Sinin Arızalı Olduğu Anlamına Gelir. Parça Değişimi Gerekebilir. Bu Nedenle De Servis Çağırmanız Gerekir.
 
06 Arıza Kodu Victrix
İmmergas Victrix Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdi İse Tüketici Olarak Sıcak Su Alamazsınız. Bunun Sebebi İse Sıcak Su Sensöründe Sorun Olmasıdır. Bu Durumda Sorunun Çözümlenmesi Adına İmmergas Kombi Servisi İle Görüşüp Yardım Almalısınız. Victrix Kombi Kodları, Victrix Ariza Kodlarının Anlamları Victrix Hata Kodları Nelerdir
 
08 Arıza Kodu Victrix
Kombi Reset Selektör Sorunu Olduğunda Bu Uyarı Kodunu Vermektedir. Yani Bu Durumda Cihaza Reset Atamayabilirsiniz. Servis Çağırmanız Gerekir.
 
09 Arıza Kodu : Dar Ayar İşlevi Aktif Olduğunda Victrix Kombi Bu Hata Kodunu Vermektedir. Bu Durumda Tüketici Olarak Bir Süre Cihazı Denemelisiniz. Sorunun Hala Devam Ettiği Durumlarda İse Servis Çağırmanız Gerekir.
 
10 Arıza Kodu Victrix
Victrix Kombinin Sirkülasyonu Başarı İle Tamamlamadığını Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Sorun Pompa İle Alakalı Olabilir. Yani Cihaza Müdahale Etmemeli Direk Olarak Servis Çağırmanız Gerekir.
 
15 Arıza Kodu Victrix
Kombide Programlama (Konfigurasyon) Sorunu Olduğunda Ekranda 15 Hata Kodu Belirmektedir. İmmergas Kombiye Ayar Yapılması Gerektiği İçin Direk Olarak Servisi Aramalı Yardım İstemelisiniz.
 
16 Arıza Kodu Victrix
 Victrix Kombide Vantilatör Hatası Yaşandığında Ekranda 16 Arıza Kodu Belirmektedir. Bu Durumda Cihaza Müdahale Edemezsiniz. Direk Olarak Servis Çağırmanız Gerekir.
 
20 Arıza Kodu Victrix
Cihaz Alevlemeyi Engellediği Zaman Ekranda Bu Uyarı Kodu Belirir. Bu Durumda Tüketici Olarak Cihaza Reset Atmalısınız. Reset Sonrasında Cihazda Hiçbir Düzelme Olmuyor İse Servis Çağırmanız Gerekir.
 
27 Arıza Kodu Victrix
 Kombinin İçinde Bulunan Suyun Yetersiz Devir Daim Yaptığını Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Servis Çağırmanız Gerek yoktur.Bilgi alabilrisiniz.
 
31 Arıza Kodu Victrix
 Victrix Kombinin Kumanda Panelinde Sorun Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Servis Çağırmanız Gerekir.
 
37 Arıza Kodu Victrix
Cihaza Gelen Voltajlarda Güç Gerilimi Yaşandığı Zaman Ekranda 37 Hata Kodu Belirmektedir. Bu Durumda Cihazın Voltajları Düşüyor Diyebiliriz. Bu Konuda Önerimiz Regülatör Cihazının Kullanılmasıdır. Victrix Kombi Bu Uyarı Kodunu Sıklıkla Veriyor İse Kombi Parçaları Arıza Görebilir Ve Sizlere Sorun Yaşattırabilir. Regülatör Hakkında Bilgi Ve Yardım İçin Servis Çağırmanız Gerekir.

 

 

Bizi Arayın

Bize ulaşın:
(0 224 ) 253 23 10 

(0 555 ) 514 57 25 

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret29171
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.451532.5815
Euro34.684134.8231
Hava Durumu
Saat