• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

imergas Eolo Mini model kombi

imergas Eolo Mini model kombi Hata kodları
 
01 Arıza Kodu Eolo Mini
Eolo Mini Kombinin Ateşlemeyi Başarılı Şekilde Yapmadığını Belirten Hata Kodudur. Sorun Düzelmediği Taktirde Ateşleme Elektrotları, Gaz Valfi Ya Da Elektronik Kartta Sorun Var Diyebiliriz. Bunun İçin Servis Çağırmanız Gerekir.
 
02 Arıza Kodu Eolo Mini
Cihaz Fazla Isınma Durumunda İçinde Bulunan Limit Termostatı Devreye Girip Cihazın Çalışmasını Durdurur Yani Cihazı Bloke Eder. Eolo Mini Kombi Ekranında Bu Kod Belirdi İse Cihaz Termostat Sorunu Yaşıyordur Ve Parça İşlevini Sağlamıyordur. Bu Durumda Sorunun Çözümlenmesi İçin İmmergas Servisi’ni Aramanız Gerekmektedir. Eolo Mini Kombi Hataları, Eolo Mini Kombi Kodları Eolo Mini Ariza Kodlarının Anlamları
03 Arıza Kodu Eolo Mini
 Eolo Mini Kombi Ekranında Bu Arıza Kodu Belirdi İse Cihazda Vantilatör Sorunu Yaşanıyordur. Tüketici Olarak Bu Durumda Direk Servis Çağırmanız Gerekir.
 
05 Arıza Kodu Eolo Mini
 Gönderme Sonucunda Sorun Meydana Geldiğini Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Servisin Gelip Sorunu Tespit Etmesi Gerekmektedir. Servisi’ni Arayarak Konu Hakkında Yardım İsteyiniz.
 
06 Arıza Kodu Eolo Mini
Kullanım Suyu Sondasın Da Sorun Oluştuğunu Bildiren Hata Kodudur. Bu Durumda Tüketici Cihazından Sıcak Su Alamaz. Servis Çağırmanız Gerekir.
 
08 Arıza Kodu Eolo Mini
Eolo Mini Kombiye Gereğinden Fazla Reset Atıldığını Belirten Arıza Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Bir Süre Beklemeniz Gerekmektedir. Sorun Eğer Düzelmiyor İse Cihaza Müdahale Etmemeli Servis Çağırmanız Gerekir.
 
10 Arıza Kodu Eolo Mini
 Eolo Mini Kombide 10 Arızasının Kombinin Çalışmasına Yardımcı Olan Suyun Bittiğini Belirtir. Bu Durumda Tüketici Olarak Kombinin Altında Bulunan Doldurma Musluğunu Açmalı Cihaza 1,5 Bar Kadar Su Basmalısınız. İşlem Sonrası Kombi Ekranında Yer Alan Arıza Kodu Gidecek Kombi Çalışacaktır.
 
11 Arıza Kodu Eolo Mini
Eolo Mini Kombinin Duman Prosestatında Arıza Meydana Geldiğinde Ekranda Bu Uyarı Kodu Belirir. Bu Durumda Tüketici Müdahalesi Yeterli Olmaz. Bu Nedenle De Direk Olarak Servis Çağırmanız Gerekir.
 
15 Arıza Kodu Eolo Mini
 Eolo Mini Kombinin Programlaması Bozulduğunda Ekranda Bu Uyarı Kodu Belirir. Bu Durumda Servis Çağırmanız Gerekir.
 
20 Arıza Kodu Eolo Mini
 Kombide Parazit Alev Yaşandığı Zaman Ekranda Bu Uyarı Kodu Belirmektedir. Bu Durumda Servis Çağırmanız Gerekir.
 
24 Arıza Kodu Eolo Mini
Eolo Mini Kombinin Tuş Takımında Problem Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Sorunun Çözüm Bulması Açısından Servis Çağırmanız Gerekir.
 
27 Arıza Kodu Eolo Mini
Kombinin İçinde Bulunan Su Devir Daimi Yeterince Yapmadığı Durumlarda Eolo Mini Kombi Ekranında Bu Hata Kodu Belirmektedir. Pompa Sıkışıklığı Olabilir. Bu Durumda Servis Çağırmanız Gerekir.
 
31 Arıza Kodu Eolo Mini
 Kumanda Paneli İle İletişim Kaybı Yaşandığını Belirten Hata Kodudur. Böyle Bir Durumda Tüketici Müdahalesi Gerekmez Servis Çağırmanız Gerekir.
 
37 Arıza Kodu Eolo Mini
Kombiye Gelen Voltaj Düşük Olduğunda Eolo Mini Kombi Ekranında Bu Hata Kodu Belirmektedir. Voltajlardaki İniş Çıkış Kombiyi Etkileyebilir Ve Bu Durumda Kombi İçinde Yer Alan Parçalar Arızalanabilir. Bunun İçin Voltaj Düzenleyici Regülatör Kullanmanız Gerekmektedir. Servis Çağırmanız Gerekir.
 
38 Arıza Kodu Eolo Mini
Alev Sinyali Kaybolduğu İçin Cihazın Arızaya Geçtiğini Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Cihaza Üç Kez Reset Atmanız Gerekmektedir. Sorun Eğer Reset Sonrasında Düzelmiyor İse İyonizasyon Ya Da Ateşleme Elektrotlarında Sorun Var Diyebiliriz. Servis Çağırmanız Gerekir.
 
43 Arıza Kodu  Eolo Mini
Eolo Mini Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdi İse Alev Sinyalinin Kaybının Engellendiğini Anlayabiliriz. Bu Durumda Servis Çağırmanız Gerekir.
Bizi Arayın

Bize ulaşın:
(0 224 ) 253 23 10 

(0 555 ) 514 57 25 

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret29174
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.451532.5815
Euro34.684134.8231
Hava Durumu
Saat