• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

COPA “BİZİM TASARRUFUMUZDA” DİYOR

Son dönemde elektrik faturalarının artmasıyla kullanıcılar, yüksek enerji maliyetlerinin azaltılmasına yönelik yeni arayışlara başladı. Özellikle yaşam alanlarındaki basit uygulamalarla birlikte enerji maliyetlerini düşürmek mümkün. Yüksek verimli ol

Son dönemde elektrik faturalarının artmasıyla kullanıcılar, yüksek enerji maliyetlerinin azaltılmasına yönelik yeni arayışlara başladı. Özellikle yaşam alanlarındaki basit uygulamalarla birlikte enerji maliyetlerini düşürmek mümkün. Yüksek verimli olmayı iş modelinin ayrılmaz bir parçası olarak gören COPA, tüm iş süreçlerinde başlattığı bu farkındalığı, iletişim stratejisine de taşıyor. Çevreye saygılı, yenilikçi ve üstün tasarruf sağlayan ürünleriyle öne çıkan COPA, #BizimTasarrufumuzda etiketiyle başlattığı yeni projesiyle enerji tasarrufu konusunu odağına alıyor. Proje kapsamında COPA, hem genel tasarruf önerilerine hem de kendi ürünleriyle nasıl tasarruf edileceğine yönelik hazırladığı bilgilendirici paylaşımlarda tasarrufu teşvik ederek bu alanda farkındalık yaratmayı ve enerji maliyetlerinin düşürülmesine destek olmayı amaçlıyor.

Proje boyunca enerji maliyetlerinin azaltılmasında kilit roller üstlenen COPA ürünleri; kombi, klimalar, şofben ve panel radyatörlerin enerji tasarrufuna nasıl katkı sağladığına yönelik içerikler de paylaşılacak. COPA, 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü’nde Instagram hesabı üzerinden #BizimTasarrufumuzda etiketiyle başlattığı projesi ile düzenli sosyal medya ve dijital içerikler ile tüketicileri bilinçlendirmeyi hedefliyor.

284 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Bizi Arayın

Bize ulaşın:
(0 224 ) 253 23 10 

(0 555 ) 514 57 25 

 

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret30119
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu
Saat